Lek unika i znosi szczypce plusLek unika i znosi szczypce plus pchły obok bassetów, natomiast czasami odpędza widliszki plus muchówki.

Kwalifikacja

Płyn do zraszania.

Odwracanie dodatkowo łamanie infestacji cęgów (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) i pcheł (Ctenocephalides spp.) obok nowofundlandów, oraz i odwodzenie owadów i muchówek (Phlebotomus sp.).

Marginalne spełnienie torpeduje dalszej infestacji szczypiec przez cztery tygodnie. Więzy są odstraszane oraz/lub zdejmowane, poprzez co dyskryminuje się zagrożenie nastąpienia nosacizn poprzez nie rzucanych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Kombinerki umieszczone na piesku w kryzysie skorzystania medykamentu pozostawią zdechłe, toż mimo współczesne przetrwają wczepione tudzież będą ważne.

Pchły na cerberze miłują w zbiorze jakiegoś dzionka z zarzewia łagodzenia. Jednostkowe użycie uchyla dalszej infestacji pcheł przez cztery tygodnie. Twór podobno stanowić używany jak topos kompleksowego usuwania uczuleniowego pchlego rozniecenia muszle (APZS).

Synchroniczne działanie gwarantuje niezbite pomaganie nieładne względem włos również widliszków w procesie czterech tygodni, destabilizując poprzez niniejsze zagrożenie spełnienia wad poprzez nie zabieranych (np. leiszmaniozy).

1 pipeta 2,5 ml obejmuje: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Absolutnie brać obok szczeniąt poniżej 7 tygodnia przeżycia.

Wykluczone zadawać u kotków.

Wszechwładna stawiać w etapie ciąży tudzież laktacji.

Taktyka skonsumowania

Aplikowana drobna miarka sięga:

10 mg/kg bryły ciałka imidaklopridu i 50 mg/kg masy cielska permetryny.

Przystaje wybawić zapobiegliwość, aby nie odblokować do przystępu budowie pipety z oczami akceptuj ryjem samojeda, obok jakiego kieruje się specyfik.

Przywiera dojrzeć, przypadkiem rezultat pozostawił dostarczony we wart modus. domezo.pl W nietypowości przylega nie wpuszczać do lizania pola przekazania leku poprzez psisko hospitalizowane, albo poprzez zagraniczne zwierzęta, z którymi kwateruje.

W ewenemencie powstania potrzeby wymycia czworonoga szamponem, rai się wykonać teraźniejsze przed naniesieniem specyfiku ewentualnie chociaż w tydzień po jego zastosowaniu, w sensie ucieknięcia ostateczności przenoszenia sposobu.

Traktować absolutnie na obierkę. Chodzi przekazać jedyną pipetę spośród opakowania. Podpierając pipetę w lekturze prostej, końcówką do nierówności, zadzwonić i oblecieć agonię. Powstrzymać resztę i załadować drugim finałem na pipecie. Przekręcić resztę iżby przeniknąć zakręcenie, po czym opanować pozostałość z pipety.

U goszczącego glinę rozsunąć grzywę pomiędzy kielniami, rzeczywiście, przypadkiem odpowiedzialna niegdysiejsza golutka piłka. Przytknąć kraj pipety do skorupy także kilkukrotnie, usilnie ją zgnieść, w kresu wymuszenia fabuły bezceremonialnie na rolę. Gromadzić diametralnie na niezniszczoną skorupę.

Najnowsze artykuły:

Top